Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 28.10.2021

Nabór do VIII edycji konkursu na realizację Indywidualnych Programów Studiów (IPS)

Rozpoczął się nabór do dodatkowej VIII edycji konkursu na realizację Indywidualnych Programów Studiów (IPS) realizowanych w formie Project Based Learning (PBL). Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje".

Edycja ta dedykowana jest dla studentów I i II stopnia kształcenia (od IV semestru w przypadku studentów studiów I stopnia oraz dla wszystkich studentów II stopnia). W konkursie nie mogą brać udziału studenci poprzednich edycji realizowanych w ramach niniejszego Projektu. Opiekunami w projektach mogą być pracownicy naukowo-dydaktyczni bądź dydaktyczni Politechniki Śląskiej. 

Terminy realizacji poszczególnych działań w ramach VIII edycji konkursu podano w harmonogramie, który zamieszony został na Platformie Zdalnej Edukacji (PZE) pod adresem: https://platforma.polsl.pl/rr/ oraz w załączniku.  

Pierwszy etap konkursu to zgłoszenie tematów projektów przez PZE w terminie do 10 listopada 2021 roku. Formularz zgłoszenia tematu projektu PBL - VIII edycja jest dostępny na PZE (https://platforma.polsl.pl/rr/). 

Kolejnym etapem rekrutacji jest e-panel ogólnouczelniany, który zaplanowano na 17 listopada 2021 roku na godz. 14:00. W ramach panelu przedstawione zostaną podstawowe zasady konkursu oraz koncepcje zgłoszonych do konkursu projektów.  

 

Ogłoszenie o VIII konkursie Ogłoszenie o VIII konkursie Pobierz
Harmonogram VIII edycji Harmonogram VIII edycji Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie