Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 10.09.2021

Nabór do VII edycji PBL 

Rozpoczął się nabór do dodatkowej VII edycji konkursu na realizację: Indywidualnych Programów Studiów (IPS) realizowanych w formie Project Based Learning (PBL). Projekt dofinansowany jest przez UE ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nabór odbywa się w ramach realizacji projektu "Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje". Edycja ta dedykowana jest dla studentów I i II stopnia kształcenia, począwszy od studentów, którzy w semestrze zimowym 2021/2022 rozpoczną IV semestr studiów I stopnia oraz wszystkich studentów II stopnia. Opiekunami w projektach mogą być pracownicy naukowo-dydaktyczni bądź dydaktyczni Politechniki Śląskiej. 

Terminy realizacji poszczególnych działań w ramach VII edycji konkursu podano w „Harmonogramie VII edycji IPS w formie PBL”, który znajduje się na Platformie Zdalnej Edukacji (PZE) pod adresem: https://platforma.polsl.pl/rr/ w ramach kursu Informacje dla pracowników --> Nowe Indywidualne Programy Studiów realizowane w formie PBL - VII edycja. 

Pierwszy etap konkursu to zgłoszenie tematów projektów przez PZE w terminie do 15 września 2021 roku. Formularz zgłoszenia tematu projektu PBL - VII edycja jest również dostępny na PZE (https://platforma.polsl.pl/rr/).

Kolejnym etapem rekrutacji jest e-panel ogólnouczelniany, który zaplanowano na 17 września 2021 roku na godz. 12:00. W ramach panelu przedstawione zostaną podstawowe zasady konkursu oraz koncepcje zgłoszonych do konkursu projektów. 

Ostatnim etapem rekrutacji jest przesłanie wniosków konkursowych do oceny. Termin przesłania wniosków mija 22 września 2021 roku.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie