slider
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Autor: Martin Huć     Publikacja: 23.02.2024

Nabór do szóstej edycji programu Inżynierki 4.0

Do 25 lutego potrwa nabór do szóstej edycji programu edukacyjnego Inżynierki 4.0, który organizuje firma Siemens. Autorki najciekawszych prac otrzymają zaproszenie na warsztaty oraz nagrody.

Program Inżynierki 4.0 rozwija i porusza wiele aspektów przyszłych kobiet sukcesu. To m.in. szkolenie personal branding, które przygotuje do przyszłych rozmów rekrutacyjnych i pomoże zbudować pewność siebie w relacjach zawodowych oraz spotkania z ekspertkami z dziedziny STEM, na których będzie okazja poznać spojrzenie kobiet na rynek pracy.

Aby mieć szansę na udział w programie, należy do 25 lutego wypełnić formularz i przesłać autoprezentację w formie eseju, prezentacji lub video.

Autorki 30 najciekawszych prac otrzymają zaproszenie na warsztaty i do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami: vouchery na szkolenia branżowe od EMT System i KUKA oraz wyjazd na Targi Hannover Messe.

Więcej informacji oraz formularz znajdują się tutaj: link

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie