Na zdjęciu widzimy trzy studentki pracujące w laboratorium
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 15.09.2023

Nabór do projektów realizowanych z uczniami szkół ponadpodstawowych

Rusza nabór do II konkursu finansowania projektów realizowanych z uczniami szkół ponadpodstawowych w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza. Wnioski można składać do 15 października.

Projekty będą realizowane w roku akademickim 2023/2024.

Ubieganie się o projekty, ich finansowanie i rozliczanie odbywa się wg zasad określonych w Regulaminie finansowania projektów realizowanych z uczniami szkół ponadpodstawowych, w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza, zawartym w Zarządzeniu nr 20/2023 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 8 lutego 2023 r.

Wnioski należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy Kolegium Studiów – rjo3@polsl.pl. Można je składać do 15 października 2023 roku.

Regulamin, zasady realizacji projektów oraz wzór umowy o realizację wspólnego projektu studenckiego – do pobrania poniżej.

Regulamin Regulamin Pobierz
Ogłoszenie o II konkursie finansowania projektów Ogłoszenie o II konkursie finansowania projektów Pobierz