Na Politechnice Śląskiej ruszyła Letnia Szkoła Przedsiębiorczości
Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zaprasza na Letnią Szkołę Przedsiębiorczości. To już 9 edycja tego wydarzenia, którego celem jest wzmocnienie wśród uczestników kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, informatyki, kompetencji językowych, komunikacyjnych, a także z zakresu zarządzania.
Wyjazdy, szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne – już po raz 9. ruszyła Letnia Szkoła Przedsiębiorczości organizowana przez Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. Oferta skierowana jest do przedstawicieli środowiska akademickiego: studentów, absolwentów oraz pracowników PŚ.
W ramach Letniej Szkoły osoby zainteresowane mogą wziąć udział w różnych szkoleniach związanych min. z programowaniem czy projektowaniem 3D, zwiedzić tyską fabrykę Hager a także wziąć udział w warsztatach z zakresu kompetencji społecznych, negocjacji czy wystąpień publicznych.
Głównym celem Letniej Szkoły Przedsiębiorczości jest wzmocnienie wśród uczestników kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, informatyki, kompetencji językowych, komunikacyjnych i z zakresu zarządzania. Udział w zajęciach ułatwia studentom wejście na rynek pracy, a absolwentom i pracownikom funkcjonowanie w środowisku pracy i odnoszenie sukcesów na polu zawodowym.
Zapisy do Letniej Szkoły Przedsiębiorczości prowadzone są na bieżąco, wystarczy się skontaktować z Biurem Karier Studenckich Politechniki Śląskiej. Szczegółowy program Letniej Szkoły Przedsiębiorczości znajduje się na stronie http://www.kariera.polsl.pl/rozne/LSP_2021.pdf