Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 02.09.2021

„Mój Internet Przyszłości” konkurs z okazji Szczytu Cyfrowego ONZ - IGF 2021

Od 6 do 10 grudnia 2021 r. Polska będzie gospodarzem Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021. Spotkanie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Z tej okazji przygotowano konkurs „Mój Internet Przyszłości”.

Konkurs jest skierowany do kreatywnych młodych ludzi z całego świata. Uczestnicy muszą opowiedzieć, napisać lub pokazać, jak widzą Internet przyszłości. Co myślą o trendach rozwoju i jakie są ich przewidywania oraz oczekiwania wobec Internetu. Najciekawsze pomysły zostaną przedstawione Uczestnikom Szczytu Cyfrowego ONZ IGF 2021.

Do konkursu należy zgłaszać się w trzech kategoriach; plakat, film, esej. Do podziału jest pula nagród w wysokości 78 000 złotych. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie trzy prace. Mogą być z tej samej lub ze wszystkich trzech kategorii. W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 do 28 lat.

Prace można nadsyłać do 8 października 2021 roku. Nagrodzone i wyróżnione prace pokazane zostaną podczas konferencji IGF 2021. Więcej informacji o konkursie Strona główna - IGF 2021 Konkurs (PL) - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie