Na zdjęciu widać Mikołaja z dziećmi
Autor: Katarzyna Siwczyk     Publikacja: 05.12.2023
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Mikołaj na Politechnice Śląskiej

W miniony weekend w iście zimowej scenerii dzieci pracowników Politechniki Śląskiej Uczelni i ich rodziny odwiedził Mikołaj!

W piątek 1 grudnia dla nastolatków przygotowano mikołajkową niespodziankę – spotkanie ze znaną dziecięcą wokalistką Viki Gabor i jej zespołem w „Nowej Hali” Ośrodka Sportu PŚ. Na koncert przybyło prawie 300 osób, a wśród nich znalazła się grupa wiernych fanów artystki. Młoda wokalistka po koncercie rozdawała autografy i chętnie pozowała do zdjęć.

Z kolei w niedzielny poranek 3 grudnia najmłodsze dzieci przybyły wraz z rodzicami do CKS Mrowisko na specjalnie dla nich przygotowane animacje i zabawy oraz spotkanie z Mikołajem, Śnieżynką i Elfami.

Zaś w godzinach popołudniowych Teatr Moich Marzeń zaprosił starsze dzieci na spektakl „Maja ratuje świat”. Po spektaklu dzieci odebrały upominki od Mikołaja i jego pomocników.

Przez cały dzień dostępna była dla wszystkich foto budka, która cieszyła się ogromnym powodzeniem.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie