Autor: Jadwiga Witek     Publikacja: 08.06.2021     Aktualizacja: 11.06.2021
intarg 770x

Konferencja „Priorytetowe Obszary Badawcze Politechniki Śląskiej szansą na synergię nauki z biznesem"  w ramach INTARG® 2021

Już po raz  14. w dniach od 15 do 16 czerwca odbędą się Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021. Targi ze względu na pandemię odbędą się w formule online. 

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 to okazja do promocji innowacyjności Uczelni oraz międzynarodowej wymiany kontaktów biznesowych pomiędzy przedstawicielami świata nauki, przemysłu, biznesu i finansów. To także możliwość zdobycia prestiżowych nagród i wyróżnień. Jak co roku na Targach nie zabraknie wynalazków z Politechniki Śląskiej. Koordynatorem udziału Uczelni w imprezie jest Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej.

W ramach Partnerstwa Merytorycznego, Politechnika Śląska organizuje konferencję „Priorytetowe Obszary Badawcze Politechniki Śląskiej szansą na synergię nauki z biznesem”. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego pracownicy naukowi Politechniki Śląskiej - reprezentanci Priorytetowych Obszarów Badawczych podejmą dyskusję z przedstawicielami świata biznesu.

Program Konferencji „Priorytetowe Obszary Badawcze Politechniki Śląskiej szansą na synergię nauki z biznesem” Pobierz
Cieszymy się, że Politechnika Śląska ponownie weźmie udział w Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021. To szansa na zaprezentowanie dorobku intelektualnego i innowacyjności Uczelni, a także nawiązanie wartościowych kontaktów. Mam nadzieję, że powtórzymy ubiegłoroczny sukces. Przypomnę, że na Targach w 2020 roku nagrodzonych zostało aż 7 wynalazków naukowców naszej Uczelni. Wynalazki i patenty zdobyły platynowe, złote i srebrne medale. Udział w INTARG® 2021 wspomaga umiędzynarodowienie, a to, obok m.in. doskonałości naukowej i nowoczesnego kształcenia, jeden z priorytetów, które Politechnika Śląska realizuje w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” oraz Strategii rozwoju.

mówi dr inż. Magdalena Letun-Łątka, dyrektor CITT

Uczestnicy tegorocznych Targów będą mogli zwiedzić stoiska prezentujące ponad 200 wynalazków i innowacji z kraju i ze świata oraz wziąć udział w konferencjach i panelach dyskusyjnych. W tym roku ze względu na pandemię odbędą się one w formule online. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny. Aby pobrać darmowy bilet należy się zarejestrować. Po rejestracji organizator wyśle link z wejściem na Targi.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na www.live.intarg.haller.pl/registration

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie