Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 17.09.2021

Międzynarodowa Konferencja dotycząca Uznawalności Akademickiej

SGroup zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Uznawalności Akademickiej. Konferencja jest ostatnim wydarzeniem projektu Rec-Mat, którego partnerem jest sieć SGroup. Udział przedstawicieli Politechniki Śląskiej jako członka sieci jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się online od 22 do 24 września 2021 r.

Konferencja będzie okazją do dyskusji na temat akademickiego uznawania studiów w Ameryce Łacińskiej i Europie, z praktycznymi spostrzeżeniami i narzędziami do realizacji tego procesu. Pełny program znajduje się na stronie Rec-Mat - International Conference on Academic Recognition (up.pt), natomiast rejestrować się można na stronie Webinar Registration - Zoom.

Uczestnictwo jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych tym tematem w Europie, Ameryce Łacińskiej i poza nią, w szczególności decydentów oraz kadry kierowniczej, akademickiej i administracyjnej instytucji i organizacji szkolnictwa wyższego.

Całe wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie w języku angielskim, portugalskim i hiszpańskim.

Więcej informacji na stronie International Conference on Academic Recognition - Final event of the Rec-Mat conference | 22 to 24 September | SGroup Website (sgroup-unis.eu)

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie