Plakat reportaż Silesian Phoenix
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 23.04.2021     Aktualizacja: 26.04.2021

„Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus, a roboty… z wydziału MT” – zobacz reportaż o studentach Politechniki Śląskiej z zespołu SILESIAN PHOENIX

Łazik marsjański, wielozadaniowy robot gąsienicowy czy drużyna robotów Silesian Hussars – to tylko niektóre z projektów, realizowanych przez studentów Politechniki Śląskiej z zespołu SILESIAN PHOENIX, działającego w ramach Międzywydziałowego Studenckiego Koła Naukowego Zastosowań Metod Sztucznej Inteligencji AI-METH. Włącz TVP3 Katowice i poznaj kulisy tworzenia nowoczesnych robotów oraz sukcesy naszych studentów.

Premiera reportażu „Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus, a roboty… z wydziału MT” z cyklu „Śląskie4You” odbędzie się na antenie stacji TVP Katowice w najbliższą sobotę o godzinie 17:30.

Nie chcesz go przegapić? Dołącz do wydarzenia Wydziału Mechanicznego Technologicznego na Facebooku.

Studentom z grupy SILESIAN PHOENIX serdecznie gratulujemy, a wszystkich pozostałych zapraszamy do obejrzenia reportażu!