MEDS fot. medsworkshop
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 02.06.2021

Meeting of Design Students – warsztaty z obszaru architektury

Studenci zainteresowani designem, projektowaniem, architekturą oraz dziedzinami pokrewnymi mogą wziąć udział w warsztatach organizowanych przez fundację MEDS Silesia. Wydarzenie potrwa od 14 do 29 sierpnia 2021 roku.

Meeting of Design Students (MEDS) to międzynarodowa inicjatywa studencka mająca na celu promocję działań z zakresu architektury, designu, a także innych obszarów. Organizowane w jej ramach warsztaty zrzeszają studentów oraz tutorów z Polski i całego świata. Rozwijają wiedzę i zainteresowania przyszłych specjalistów, a także promują kraj, region oraz lokalne firmy
i instytucje.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników oraz zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego, podczas 11. edycji wydarzenia zostanie zorganizowanych od 5 do 6 warsztatów, w których będzie mogło wziąć udział ok. 60 uczestników.

Warsztaty będą odbywały się od 14 do 29 sierpnia 2021 roku w Tychach. Uczestnicy przedsięwzięcia wspólnie z organizatorami będą przygotowywali projekty przeznaczone do ostatecznej budowy w docelowej lokalizacji – m.in. w Tychach, Dąbrowie Górniczej i Katowicach.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie MedsWorkshop.