Na zdjęciu widzimy prof. Kuzior z medalem
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 22.05.2023

Medal za zasługi dla zrównoważonego rozwoju dla dr hab. Aleksandry Kuzior, prof. PŚ

Dr hab. Aleksandra Kuzior, prof. PŚ, prodziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania, została odznaczona medalem Polskiej Izby Ekologii za zasługi dla zrównoważonego rozwoju. Medal przyznawany jest przez Radę Polskiej Izby Ekologii jako wyraz uznania dla działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju. 

Wręczenie medalu miało miejsce na konferencji pt. „Gospodarka odpadami w wymiarze termicznego przekształcania i wyzwań w obszarze odpadów opakowaniowych”, zorganizowanej przez Polską Izbę Ekologii. 

Dr hab. Aleksandra Kuzior, prof. PŚ prężnie współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Niejednokrotnie dała się poznać jako propagatorka idei, organizatorka licznych konferencji poświęconych edukacji dla zrównoważonego rozwoju i badaczka różnych aplikacyjnych aspektów tej idei. Jest autorką ponad 250 publikacji naukowych, z których wiele poświęconych jest koncepcji zrównoważonego rozwoju, realizacji celów zrównoważonego rozwoju i praktycznym wskazówkom, jak podnieść jakość życia ludzi, chroniąc jednocześnie środowisko przyrodnicze. 

Gratulujemy Pani Profesor i życzymy dalszych sukcesów.               

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie