grupa studentów w fartuchach w laboratorium
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 29.02.2024     Aktualizacja: 12.03.2024

Letnia Szkoła w Chinach

Beijing Institute of Technology (Chiny) ogłasza nabór do programów letnich. Projekt skierowany jest do studentów.

W ramach programu przygotowano dwa programy:

• 1 lipca - 27 lipca 2024 r. - Program ON-CAMPUS (4-tygodniowy)
  • 5 sierpnia - 16 sierpnia 2024 r. - Program ONLINE (2-tygodniowy)

𝗕𝗲𝗶𝗷𝗶𝗻𝗴 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗶𝘁𝘂𝘁𝗲 𝗼𝗳 𝗧𝗲𝗰𝗵𝗻𝗼𝗹𝗼𝗴𝘆 oferuje 10 miejsc dla studentów Politechniki Śląskiej, którzy chcą skorzystać z programu ON-CAMPUS.

Studenci mają zapewnione w ramach programu: czesne, zakwaterowanie na terenie kampusu, materiały dydaktyczne, ubezpieczenie, transport i bilety na wycieczki kulturalne. Studenci muszą jedynie ponieść koszty podróży i wyżywienia podczas pobytu w Chinach.

𝗢𝘀𝗼𝗯𝘆 𝘇𝗮𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗲𝘀𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲 𝗽𝗿𝗼𝘀𝘇𝗼𝗻𝗲 𝘀𝗮̨ 𝗼 𝗸𝗼𝗻𝘁𝗮𝗸𝘁 𝘇 𝗸𝗼𝗼𝗿𝗱𝘆𝗻𝗮𝘁𝗼𝗿𝗮𝗺𝗶 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝘂 𝗘𝗿𝗮𝘀𝗺𝘂𝘀 𝗻𝗮 𝗽𝗼𝘀𝘇𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼́𝗹𝗻𝘆𝗰𝗵 𝘄𝘆𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝗮𝗰𝗵.

Termin składania wniosków przez studentów do 27 marca 2024 roku.

Więcej informacji na stronie: Silesian University of Technology | Bejing Institute of Technology Summer Program 2024 ISTW 2022 JULY (polsl.pl)