Na brązowej grafice widzimy zielony napis zapraszający do konkursu
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 26.05.2022

Konkursy Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2022

Przygotowania do 17. edycji Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej już w pełni. Dlatego Centrum Popularyzacji Nauki zaprasza do udziału w konkursach. W tym roku w rytmie eko!

Konkursy skierowane są do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studentów, dorosłych oraz nauczycieli. Na uczestników czeka 7 konkursów:

• Industrialna biżuteria
  • Opowiadanie kryminalne, którego akcja dzieje się w kampusie Politechniki Śląskiej
  • EkoModa – zaprojektuj ubranie z odzysku
  • Gra terenowa w kampusie Politechniki Śląskiej
  • Co słychać w nauce? – podcast naukowy
  • Wyjedź w przyszłość – zaprojektuj ekopojazd – praca plastyczna
  • Zostań EkoBohaterem! – spot promujący proekologiczne rozwiązania oraz postawy.

Prace konkursowe można zgłaszać do 20 września 2022 r. Szczegółowe informacje dotyczące konkursów dostępne są tutaj: https://nocnaukowcow.com.pl/konkursy

Zapraszamy do udziału!