Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Autor: Martin Huć     Publikacja: 19.02.2024     Aktualizacja: 20.02.2024

Konkurs projakościowy w ramach programu IDUB

Do 15 marca można składać wnioski w konkursie projakościowym w ramach programu IDUB na dofinansowanie badań o charakterze podstawowym, realizowanym we współpracy z partnerem z zagranicy, w wyniku których zostanie złożony wniosek o finansowanie projektu ze źródeł zewnętrznych.

Konkurs jest adresowany do pracowników i doktorantów Politechniki Śląskiej, którzy nie realizują aktualnie i nie rozpoczną w roku złożenia wniosku w konkursie, realizacji projektu finansowanego ze źródeł zewnętrznych.

Warunkiem udziału w konkursie jest współpraca podczas realizacji grantu z co najmniej jednym partnerem z zagranicy, wskazanym we wniosku o przyznanie grantu.
Dodatkowych informacji o konkursie udzielają pracownicy Biura Badań Naukowych.
Szczegółowe informacje o konkursie zamieszczone są w Zarządzeniu nr 25/2023 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 8 lutego 2023 r. w sprawie konkursu projakościowego na dofinansowanie badań o charakterze podstawowym realizowanych we współpracy z partnerem z zagranicy, w wyniku których zostanie złożony wniosek o finansowanie projektu ze źródeł zewnętrznych w ramach programu IDUB

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie