Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 09.07.2021

Konkurs plastyczny „Moja Politechnika” – rozstrzygnięty

Już po raz czwarty Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Politechniki Śląskiej zorganizowała konkurs plastyczny  „Moja Politechnika”.  Nagrodzonych zostało 9 prac, po 3 w każdej kategorii wiekowej.

Konkurs „Moja Politechnika” organizowany był dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, dzieci klas 1-3 i dzieci klas 4-6 szkoły podstawowej. Nagrodzonych zostało 9 prac, po 3 w każdej kategorii wiekowej. Przyznano także wyróżnienia, które otrzymało 5. młodych artystów. Jak co roku, każdy uczestnik otrzymał także upominki związane z Uczelnią.

– Również w tym roku dzieci i młodzież wykazały się pomysłowością i twórczym podejściem do tematu „Moja Politechnika”. Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom dziękujemy za udział i dopingowanie do działań plastycznych. Zapraszamy na kolejny konkurs w przyszłym roku – mówi dr inż. Krzysztof T. Tytkowski, przewodniczący NSZZ „Solidarność” Politechniki Śląskiej.

Patronat nad konkursem objął JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk. Prace będzie można oglądać na stronie Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Politechniki Śląskiej. 

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie