Na zdjęciu młoda dziewczyna z książka
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 14.11.2023     Aktualizacja: 17.11.2023

Konkurs „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”

Już po raz ósmy na Politechnice Śląskiej odbędzie się konkurs „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”. Laureaci mogą zdobyć indeks uczelni lub otrzymać punkty preferencyjne w postępowaniu rekrutacyjnym.

Konkurs, który rozpocznie się 17 listopada 2023 roku, skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy będą przystępować do egzaminu maturalnego. Jego celem jest rozwijanie zainteresowania młodzieży wiedzą z wybranych obszarów i dziedzin, propagowanie postawy samodzielności i odpowiedzialności za własny rozwój, a także promowanie szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych.

Nagrodą w konkursie są miejsca na wybranych kierunkach studiów stacjonarnych na Politechnice Śląskiej lub dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym.

W ramach konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” odbędą się „Złote Warsztaty”. Są to zajęcia prowadzone przez nauczycieli akademickich Politechniki Śląskiej dla uczniów szkół licealnych i techników, zwłaszcza tych, którzy są zainteresowani udziałem w konkursie. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona – obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji, regulamin, harmonogram konkursu i warsztatów na stronie: https://www.polsl.pl/rd1-cos/zloty-indeks/.

Rejestracja na konkurs potrwa do 9 stycznia 2024 roku. 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie