Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 21.03.2023

Konkurs na projekty naukowe w ramach konsorcjum EURECA-PRO

Do 14 kwietnia 2023 roku potrwa nabór wniosków na finansowanie projektów naukowych realizowanych z udziałem studentów z zagranicy, w ramach Uniwersytetu Europejskiego EURECA-PRO.

Projekty realizowane będą w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023. W konkursie biorą udział:

• University of Leoben- Austria,
  • Freiberg University of Mining and Technology- Niemcy,
  • University of Petrosani- Rumunia,
  • University of Leon- Hiszpania,
  • Technical University of Crete- Grecja,
  • Mittweida University of Applied Sciences- Niemcy,
  • Hasselt University- Belgia,
  • University of Lorraine- Francja.

Wnioski można składać do 14 kwietnia 2023 roku w sekretariacie prorektora ds. nauki i rozwoju. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się załączniku tej informacji.

Projekty naukowe międzynarodowe EURECA-PRO Projekty naukowe międzynarodowe EURECA-PRO Pobierz
Projekty naukowe międzynarodowe Projekty naukowe międzynarodowe Pobierz