Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 29.06.2022

Konkurs na artykuł popularnonaukowy „O nauce po ludzku”

Centrum Popularyzacji Nauki zaprasza pracowników, doktorantów, studentów Politechniki Śląskiej do udziału w konkursie na artykuł popularnonaukowy „O nauce po ludzku”. Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada 2022 r.

Do konkursu mogą zgłaszać się wszyscy członkowie społeczności akademickiej Politechniki Śląskiej, którzy chcą podzielić się zainteresowaniami naukowymi i o trudnych zagadnieniach pisać „po ludzku” – czyli w taki sposób, by były one przystępne i zrozumiałe dla szerokiego grona odbiorców.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz rejestracyjny: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/2021-rejestracja-konkurs-o-nauce-po-ludzku/, a następnie przesłać artykuł. Termin rejestracji mija 15 listopada 2022 r. Wyniki zostaną ogłoszone w grudniu 2022 roku, natomiast nagrody zostaną wręczone w styczniu 2023 roku. 

Regulamin konkursu https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/wp-content/uploads/sites/761/2022/06/2022_Regulamin-konkursu-O-nauce-po-ludzku.pdf

Artykuły nagrodzone w edycji 2021 https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/artykuly-konkursu-o-nauce-po-ludzku/

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie