Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 17.05.2022

Konferencja tematyczna „Cyfryzacja - Symulacje III edycja” w ramach POB5

19 maja oraz 26 maja 2022 roku odbędzie się konferencja tematyczna „Cyfryzacja – Symulacje III edycja”. Spotkanie organizowane jest w ramach POB5.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń konferencja „Cyfryzacja - Symulacje III edycja” odbędzie się w dwóch termiach: I część 15.05.2022 od godz. 15.00 - 17.30, II część 26.05.2022 od godz. 16.00 - 17.30.

Spotkanie organizowane jest w formie zdalnej na platformie Teams. Link do spotkania został rozesłany do osób zarejestrowanych w zespole Teams POB5 Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0.

Osoby zainteresowane spotkaniami w ramach POB5 i dołączeniem do zespołów w systemie Teams proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres POB5@polsl.pl. Powiadomienia i linki do wszystkich spotkań będą przesyłane automatycznie.

POB5_III Thematic Conference – Digitalization – Simulation POB5_III Thematic Conference – Digitalization – Simulation Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie