Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 30.03.2022

Konferencja tematyczna „Automatyzacja Robotyzacja III edycja” w ramach POB5

31 marca oraz 21 kwietnia 2022 roku odbędzie się konferencja tematyczna „Automatyzacja Robotyzacja III edycja”. Spotkanie jest organizowane jest w ramach POB5.

Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń konferencja „Automatyzacja Robotyzacja III edycja” odbędzie się w dwóch termiach: I część 31.03.2022 od godz. 15.00 - 18.15, II część 21.04.2022 od godz. 15.00 - 18.00.

Spotkanie organizowane jest w formie zdalnej na platformie Teams. Link do spotkania został rozesłany do osób zarejestrowanych w zespole Teams POB5 Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0.

Osoby zainteresowane spotkaniami w ramach POB5 i dołączeniem do zespołów w systemie Teams proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres POB5@polsl.pl. Powiadomienia i linki do wszystkich spotkań będą przesyłane automatycznie.

Agenda POB5 III edycja Automatyzacja Robotyzacja Agenda POB5 III edycja Automatyzacja Robotyzacja Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie