Autor: Agnieszka Kliks-Pudlik     Publikacja: 23.05.2022

Konferencja „Razem działamy na rzecz osób z niepełnosprawnościami”

Politechnika Śląska i Miasto Gliwice zapraszają na konferencję poświęconą osobom z  niepełnosprawnościami. Spotkanie odbędzie się 24 maja 2022 roku w CKS „Mrowisko”.

Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. Wojciech Szklinarz oraz zastępca prezydenta Gliwic Ewa Weber wezmą udział w konferencji „Politechnika Śląska – Miasto Gliwice – Razem działamy na rzecz osób z niepełnosprawnościami”.

Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2022 r. w godzinach 10:00-13:00 w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej w Gliwicach.  Uczestnicy spotkania dyskutować będą m.in. na temat działań Politechniki Śląskiej i Gliwic na rzecz osób z niepełnosprawnościami, a także aktywizacji zawodowej i wsparciu tych osób.

Szczegółowy program konferencji znajduje się w załączniku.

Agenda konferencji ... Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie