Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 19.05.2022

Kolejny spektakl w ramach akcji #politechnikadoteatru

Na deskach Teatru Miejskiego w Gliwicach możemy oglądać jedną z najzabawniejszych fars mistrza tego gatunku - Raya Cooneya. „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Andrzeja Nejmana, popularnego aktora, a zarazem specjalisty od skutecznego rozbawiania publiczności to rozrywkowy hitw którym królują dowcip, zawrotna akcja i błyskotliwe dialogi.

Dla studentów Politechniki Śląskiej Teatr Miejski w Gliwicach przygotował bilety w promocyjnej cenie. Na spektakl 29 maja (niedziela) o godz. 18:00 za okazaniem legitymacji studenckiej bilety w cenie 35zł/os. Więcej informacji: tel. 32 230 49 68 bow@teatr.gliwice.pl oraz na stronie teatru https://teatr.gliwice.pl/2022/05/11/zabojcza-dawka-humoru-premiera-wszystko-w-rodzinie/.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie