Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 01.06.2021

Kolejne webinary z Grupą Saint-Gobain

Biuro Karier Studenckich zaprasza do udziału w kolejnych spotkaniach z ekspertami z firmy Saint-Gobain. Webinary poświęcone trendom i normom projektowania wnętrz biur oraz szkłu w architekturze odbędą się 7 i 8 czerwca.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godz. 15:00 za pośrednictwem platformy Zoom (Meeting ID: 923 3841 2143, Passcode: 960188). Zostanie poświęcone akustyce wnętrz w biurach (open space, sale spotkań, przestrzenie wspólne
i inne) oraz trendom w projektowaniu i obowiązującym normom. Podczas spotkania zostaną poruszone takie zagadnienia, jak m.in. rola akustyki wnętrz w biurach oraz przepisy i narzędzia do kształtowania komfortu akustycznego.

Webinar „Szkło w architekturze” został zaplanowany na 8 czerwca na godz. 15:00. Podczas jego trwania zostaną przedstawione kwestie historii i ewolucji poszczególnych rodzajów szkła, rodzajom szkła budowlanego oraz rodzajom powłok, a także podstawom dobierania szkła na obiekty budowlane. Spotkanie jest dostępne za pośrednictwem platformy Zoom (Meeting ID: 990 9279 3547, Passcode: 945557).

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Jej produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jest obecna w 67 krajach i zatrudnia ponad 170 000 osób. W Polsce posiada 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Dysponuje 20  rożnymi markami i zatrudnia ponad 7 000 osób.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie