Autor: Jadwiga Witek     Publikacja: 05.05.2021

Kolejne spotkanie POB5 – z cyklu Gość specjalny

Interesujesz się wzornictwem przemysłowym? Marzy Ci się kariera w dziedzinie designu? Weź udział w kolejnym spotkaniu POB5 – z cyklu Gość specjalny i poznaj najnowsze trendy w projektowaniu!

Spotkanie online odbędzie się w czwartek, 6 maja o godzinie 15.00. Tym razem gościem specjalnym będzie dr hab. Andrzej Sobaś, prof. ASP z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach – projektant wzornictwa przemysłowego ze specjalnością projektowanie ergonomiczne, który wygłosi wykład pt. „Andrzej Sobaś – design story”.

Po wykładzie odbędzie się także debata na temat nowych trendów w projektowaniu. W dyskusji wezmą udział: Pani Katarzyna Sokołowska – założycielka Studia Projektowego SOKKA, absolwentka ASP i autorka wielu nagrodzonych projektów z zakresu wzornictwa przemysłowego oraz dr hab. inż. arch. Krzysztof Zalewski, prof. PŚ z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Spotkanie dostępne będzie pod linkiem: 

https://zoom.us/j/93127501534?pwd=WXpyWHQrZ0hjVDgvWjNUNHBma0pLQT09

Meeting ID: 931 2750 1534

Passcode: 748810

Zapraszamy!

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie