Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 01.07.2022

IV konkurs finansowania projektów studenckich kół naukowych

Rozpoczyna się nabór do czwartej edycji konkursu na realizację projektów studenckich kół naukowych. Konkurs organizowany jest w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.

Nabór wniosków potrwa do 31 sierpnia 2022 roku. Ubieganie się o projekty, ich finasowanie i rozliczanie odbywają się wg zasad określonych w Regulaminie finasowania projektów studenckich kół naukowych w ramach programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza, zawartym w zarządzeniu nr 54/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 13 marca 2020 roku.

Wnioski należy przesyłać na mail Centrum Obsługi Studiów – rd1@polsl.pl.

Więcej informacji w załączniku. 

IV konkurs finansowania projektów studenckich kół naukowych IV konkurs finansowania projektów studenckich kół naukowych Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie