Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 01.07.2022

IV konkurs finansowania projektów studenckich kół naukowych

Rozpoczyna się nabór do czwartej edycji konkursu na realizację projektów studenckich kół naukowych. Konkurs organizowany jest w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.

Nabór wniosków potrwa do 31 sierpnia 2022 roku. Ubieganie się o projekty, ich finasowanie i rozliczanie odbywają się wg zasad określonych w Regulaminie finasowania projektów studenckich kół naukowych w ramach programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza, zawartym w zarządzeniu nr 54/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 13 marca 2020 roku.

Wnioski należy przesyłać na mail Centrum Obsługi Studiów – rd1@polsl.pl.

Więcej informacji w załączniku.

IV konkurs finansowania projektów studenckich kół naukowych IV konkurs finansowania projektów studenckich kół naukowych Pobierz