Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 06.09.2023     Aktualizacja: 15.09.2023

Inauguracja Roku Akademickiego na Politechnice Śląskiej

Już po raz 79. Politechnika Śląska zainauguruje rok akademicki. Uroczystość odbędzie się 4 października 2023 roku w Centrum Edukacyjno-Kongresowym.

W programie uroczystości przemówienie inauguracyjne rektora Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusza Mężyka, immatrykulacja studentów I roku, wystąpienia gości z Ukrainy, a także wykład inauguracyjny rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, wiceprzewodniczącego KRASP, prof. Jacka Popiela pt. „Czy w naszym systemie edukacji może pojawić się nowy Kopernik?”. Uroczystość zakończy krótki koncert w wykonaniu Akademickiego Zespołu Muzycznego. 

Inauguracja nowego roku akademickiego odbędzie się 4 października 2023 roku o godzinie 11:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18 B w Gliwicach. 

plakat zapraszający na inaugurację

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie