Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 12.01.2022

II Międzynarodowe Seminarium POB4

19 stycznia 2022 roku odbędzie się II Międzynarodowe Seminarium realizowane w ramach tematyki Priorytetowego Obszaru Badawczego 4: Inteligentne miasta i mobilność przyszłości (POB4).

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowym Seminarium realizowanym w ramach POB4 Inteligentne miasta i mobilność przyszłości. Prelegentem będzie prof. Assunta Pelliccio, University of Cassino and Southern Lazio, Cassino, Italy. Profesor jest członkiem Międzynarodowego Zespołu Doradczego POB4. Temat seminarium: The enhancement of cultural heritage from digital surveying to 3D printing. Spotkanie odbędzie się 19.01.2022 z wykorzystaniem platformy ZOOM. Początek godzina 16:00.

Osoby zainteresowane udziałem, w celu uzyskania linku do spotkania mogą zgłaszać się mailowo na adres grzegorz.sierpinski@polsl.pl najpóźniej do 14.01.2022. Kolejne seminarium zaplanowano na 02.02.2022.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie