plakat igrów z planem na cały tydzień
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 24.05.2024

IGRY 2024

Przed nami największe święto studentek i studentów! Od 3 do 8 czerwca odbywać się będą IGRY, czyli Juwenalia Gliwickie. W tym roku, po 7 latach przerwy, impreza wraca na Łąkę Igrową.

IGRY to studenckie święto, które potrwa w tym roku 6 dni. Na studentów czeka wiele atrakcji.

Stand-Up w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko
Jam Session w klubie studenckim Spirala

Gra Miejska oraz planszówki

Wieczór Filmowy i grill na Łące Igrowej