Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 08.11.2021

I konferencja młodych naukowców w ramach POB4

Zapraszamy do udziału w I konferencji młodych naukowców związanej z Priorytetowym Obszarem Badawczym 4: Inteligentne miasta i mobilność przyszłości (POB4). Wśród prelegentów znaleźli się młodzi naukowcy (doktoranci i adiunkci), a także członkowie studenckich kół naukowych.

Konferencja odbędzie się 10.11.2021 o godzinie.14.00 na platformie ZOOM. Jej celem jest integracja środowiska akademickiego związanego z obszarem POB4. Jest to też wsparcie w budowie interdyscyplinarnych zespołów badawczych, tak istotnych w ramach np. Horyzontu Europa.

W celu uzyskania linku do platformy Zoom umożliwiającego udział w konferencji, należy przesłać zgłoszenie chęci udziału mailowo na adres grzegorz.sierpinski@polsl.pl najpóźniej do 9 listopada 2021.

Więcej informacji na stronie Politechnika Śląska | I konferencja młodych naukowców - POB4 (polsl.pl)

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie