Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 22.09.2021

Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii

Już po raz 15 na Politechnice Śląskiej odbędzie się Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii. Wydarzenie dedykowane jest studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, a także uczniom szkół średnich podejmujących decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Impreza ma na celu nawiązanie kontaktu pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej. Giełda to również idealne miejsce do uzyskania informacji o szkoleniach, ofertach pracy czy instytucjach wspierających przedsiębiorczość akademicką. Na targach oprócz pracodawców obecne będą także instytucje rynku pracy takie jak Urząd Pracy, Młodzieżowe Biuro Pracy, Biuro Karier, organizacje i koła studenckie. Będą także instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką.

Tegoroczna jesienna edycja targów tym razem odbędzie się w wersji hybrydowej - zdalnie w dniach 18-22.10 oraz stacjonarnie w dniu 21.10. Więcej informacji na stronie Politechnika Śląska GPiP 2020 (polsl.pl)