Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 17.05.2021

E-konferencja POB3: „Poznaj Firmę”

Prof. Michael Heuken, Wiceprezydent ds. Nauki i Rozwoju firmy AIXTRON, będzie gościem specjalnym konferencji online „Poznaj Firmę”, która odbędzie się 25 maja o godz. 12:00. Spotkanie jest organizowane w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego 3: materiały przyszłości.

Uczestnicy konferencji będą mogli poznać działalność firmy AIXTRON z Niemiec, specjalizującej się w najnowszych technologiach produkcji elektroniki. Firma ma siedzibę także w Dolinie Krzemowej. Prof. Michael Heuken przedstawi ścieżkę kariery prowadzącą od naukowca do osoby wpływającej na kierunek rozwoju międzynarodowej firmy.

Spotkanie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych, a w szczególności młodych naukowców. Odbędzie się 25 maja o godz. 12:00 za pośrednictwem platformy Zoom. (Meeting ID: 934 2854 1446, Passcode: 001691).

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie