Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 29.03.2022     Aktualizacja: 01.04.2022

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej

Prezentacja oferty edukacyjnej Politechniki Śląskiej, spotkania z kołami naukowymi, zwiedzanie wydziałów oraz pokaz fizyków – już 7 kwietnia odbędzie się Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej.

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej to okazja dla przyszłych studentów by poznać Uczelnię, porozmawiać z naukowcami czy studentami. Spotkania odbędą się 7 kwietnia 2022 roku od godziny 10.00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach.

Kandydatów powita Prorektor ds. Ogólnych prof. dr hab. inż. Bogusław Łazarz. Następnie prof. Jarosław Brodny przedstawi ofertę kształcenia. Będzie także pokaz fizyków, a na chętnych czekać będą stoiska kół naukowych, samorządów studenckich oraz wydziałów. Tam będzie można dowiedzieć się więcej o tym jak studiuje się na Politechnice Śląskiej i co oferuje uczelnia. Podczas Dnia Otwartego będzie okazja by zwiedzić i zobaczyć wydziały naszej uczelni.

Ramowy plan Dnia Otwartego:

10:00 - Aula A – przedstawienie oferty kształcenie na Politechnice Śląskiej oraz pokaz fizyków

11:00-13:00 – parter i I piętro Centrum Edukacyjno-Kongresowego – spotkania z przedstawicielami wydziałów, samorządów studenckich i kół naukowych

13:00 – zwiedzanie wydziałów