Na plakacie widzimy zdjęcie studentów siedzących na trawie na terenie kampusu oraz napisy zapraszające na dzień otwarty

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej

Prezentacja oferty edukacyjnej Politechniki Śląskiej, spotkania ze studentami oraz przedstawicielami kół naukowych, zwiedzanie wydziałów oraz wykład „Czy można zobaczyć dźwięk?” – już 31 marca odbędzie się Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej. Podczas imprezy będzie można także zagrać w szachy z… robotem!

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej to okazja dla kandydatów na studia by poznać Uczelnię, porozmawiać z naukowcami czy studentami. Spotkanie odbędzie się 31 marca 2023 roku od godziny 10.00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach.

Podczas wydarzenia kandydaci będą mogli zapoznać się z ofertą kształcenia na Politechnice Śląskiej, którą przedstawi dr hab. inż. Jarosław Brodny, prof. PŚ. Następnie dr. inż. Bogusław Ziębowicz podczas swojego wykładu wyjaśni „Czy można zobaczyć dźwięk?”.  Na zainteresowanych czekać będą stoiska wydziałów, kół naukowych oraz samorządu studenckiego. Tam będzie można dowiedzieć się więcej o tym jak studiuje się na Politechnice Śląskiej i co oferuje uczelnia. Podczas Dnia Otwartego będzie okazja by zwiedzić wydziały naszej uczelni.

Podczas Dnia Otwartego na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej będzie można zgrać w szachy z robotem opracowanym przez studentów tego Wydziału oraz Wydziału Elektrycznego. Robot czeka na śmiałków w godzinach od 13.00 do 14.00.

Ramowy plan Dnia Otwartego:

10:00 - Aula A – przedstawienie oferty kształcenia na Politechnice Śląskiej 

11:00-13:00 – parter i I piętro Centrum Edukacyjno-Kongresowego – spotkania z przedstawicielami wydziałów, samorządów studenckich i kół naukowych

13:00 – zwiedzanie wydziałów

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie