Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 11.02.2022

Dr inż. Magdalena Letun-Łątka nominowana do nagrody Ambasador Innowacyjności 

Dr inż. Magdalena Letun-Łątka, Dyrektor Centrum Inkubacji i Transferu Technologii PŚ została nominowana do Ogólnopolskiej Nagrody Gospodarczej "Ambasador Innowacyjności". Nominacje przyznano za wkład w rozwój innowacyjności w Polsce.

Nagroda „Ambasador Innowacyjności” jest kierowana do firm, uczelni, naukowców i instytucji w Polsce, których praca połączona z nauką przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki i polskich innowacji. W tej kategorii nagrodzone zostają doświadczone podmioty, mogące pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz synergią nauki z biznesem.

Nominacja do nagrody „Ambasador Innowacyjności” dla dr inż. Magdaleny Letun-Łątki została przyznana, za wieloletnie i prężne działania na rzecz nauki w Polsce, propagowanie wartości akademickich, dbanie o dobra intelektualne Uczelni oraz szereg projektów i rozwiązań, które mają na celu promowanie nauki na arenie krajowej i międzynarodowej.

– Otrzymana nominacja niezmiernie mnie cieszy. Oznacza ona, iż działania prowadzonego przeze mnie Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej, są zauważalne i doceniane. Cieszę się, że praca mojego Zespołu i moja stanowi inspirację do działania oraz wpływa na pozytywne budowanie wizerunku innowacji – mówi dr inż. Magdalena Letun-Łątka.

Organizatorem Ogólnopolskich Nagród Gospodarczych jest Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki.  Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach: Ambasador Innowacyjności, Laur Spółdzielczości, European Economic Award, Lider Gospodarki Regionalnej, Eko-Innowator i Champion Biznesu.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie