Jakarta 4
Autor: Martin Huć     Publikacja: 04.12.2023

Delegacja Politechniki Śląskiej na targach edukacyjnych w Indonezji

Delegacja Politechniki Śląskiej uczestniczyła w listopadzie w Indonezji w targach edukacyjnych European Higher Education Fairs 2023, poświęconych uczelniom wyższym z Europy.

Targi odbyły się w trzech indonezyjskich miastach: Surabaya, Dżakarta oraz Bandung. Joanna Hanak oraz Katarzyna Wojewódka, przedstawicielki Politechniki Śląskiej z Działu Współpracy z Zagranicą, wzięły udział w spotkaniach z kandydatami na studia we wszystkich trzech lokalizacjach.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony indonezyjskich kandydatów, którzy licznie przybyli oraz aktywnie uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami uczelni polskich oraz europejskich.

indonezja

Poza uczestnictwem w targach, przedstawicielki Politechniki Śląskiej udały się również na wizyty studyjne do renomowanych szkół średnich w Dżakarcie, gdzie miały okazję osobiście przedstawić ofertę edukacyjną naszej Uczelni kandydatom zainteresowanym studiami zagranicą. Zarówno w Santa Ursula Highschool oraz Canisius College, spotkały się z ciepłym przyjęciem, otwartością kandydatów oraz rzeczowymi i ciekawymi pytaniami z ich strony.

Ponadto w Ambasadzie RP w Dżakarcie odbyło się spotkanie z przedstawicielami uczelni indonezyjskich, na którym była okazja do przedstawienia potencjału Politechniki Śląskiej oraz możliwych pól do współpracy na płaszczyźnie badawczej oraz dydaktycznej.

10 listopada odbyły się również obchody z okazji Narodowego Święta Niepodległości. To znakomite wydarzenie, gdzie zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego, stanowiło również okazję do spotkania z przedstawicielami uczelni indonezyjskich, a dla Politechniki Śląskiej do odświeżenia kontaktów z uczelnią partnerską i nawiązania nowych kontaktów.

St Ursula

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie