Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 08.10.2021

Centrum Popularyzacji Nauki w gronie finalistów konkursu Popularyzator Nauki 2021

Znamy finalistów konkursu Popularyzator Nauki 2021. Wśród nich w kategorii Instytucja znalazło się Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej.

Do 17. edycji konkursu Popularyzator Nauki napłynęło blisko 80 zgłoszeń. Kapituła konkursowa wyłoniła 23 finalistów, którzy są w tym roku nominowani do nagrody.

Zwycięzców 17. edycji konkursu poznamy pod koniec listopada 2021 roku. Nagrodzeni zostaną wówczas laureaci w finałowych kategoriach: Naukowiec, Animator, Zespół, Instytucja, Media, a także laureat/laureatka nagrody głównej - osoba, która otrzyma tytuł Popularyzatora Nauki 2021.

Organizowany od 2005 r. konkurs Popularyzator Nauki organizowany jest przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. To najstarszy i najbardziej prestiżowy w Polsce konkurs, w którym nagradzani są uczeni, ludzie mediów, instytucje oraz społecznicy, których pasją jest dzielenie się wiedzą i odsłanianie tajemnic współczesnej nauki osobom niezwiązanym ze środowiskiem akademickim.

Więcej informacji na stronie Znamy finalistów konkursu Popularyzator Nauki 2021 | Nauka w Polsce (pap.pl)

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie