Autor: Jadwiga Witek     Publikacja: 30.04.2021

Zaproszenie na ASTOR Tour 2021 – Dzień dla Edukacji [online]

W piątek, 21 maja br. od 10:00 do 12:25 firma Astor, partner Politechniki Śląskiej patronujący automatyce i robotyce przemysłowej – nowemu kierunkowi studiów utworzonemu przy Wydziale Mechanicznym Technologicznym, zaprasza na specjalny dzień otwarty dla studentów i uczniów: Dzień dla Edukacji - czas na cyfrową transformacje przemysłu!

W programie: spotkania z ekspertami, webinaria i pokazy live. Seminaria mają charakter bezpłatny, a uczestnicy będą mogli poznać m.in. rozwiązania cyfrowej fabryki na przykładzie stanowisk w dwóch showroomach: ASTOR Innovation Room oraz ASTOR Robotics Center. Dowiedzą się także czym jest Przemysł 4.0, co to znaczy być Inżynierem 4.0 oraz jak działa firma Astor i jak do niej dołączyć.

Rejestracja odbywa się przez stronę internetową, pod adresem:
https://www.astor.com.pl/astor-tour-2021-dla-studentow.html

Zapraszamy!

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie