grupa studentów siedzących na trawie
Autor: Agnieszka Kliks-Pudlik     Publikacja: 30.11.2022

7 grudnia Dzień Młodego Architekta

W środę 7 grudnia na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej odbędzie się Dzień Młodego Architekta. Wydarzenie jest organizowane przez wydział oraz miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects 2022-2023”.

W programie Dnia Młodego Architekta znalazły się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze oraz nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych architektów i inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu oraz konsultacje branżowe z ekspertami miesięcznika Builder.

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu. Aby go otrzymać należy zarejestrować się na platformie Buildera (https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/201) oraz potwierdzić obecność. Będzie to podstawa do zwolnienia z zajęć w czasie trwania wydarzenia.

Dzień Młodego Architekta odbędzie się w budynku X WA przy ul. Strzody 10 (program poniżej).

Program Dnia Młodego Architekta Pobierz