#robimyIGRY

Za nami pierwszy dzień Igrów czyli Juwenaliów Gliwickich 2021! Ruszyliśmy wraz ze standardowym programem, według najlepszych praktyk juwenaliowych - klucze do miasta Gliwice zostały przekazane! Jak zawsze, na tydzień od dzisiaj władzę przejmują studenci Politechniki Śląskiej!

DSC02075 (Large)

Mimo paru ograniczeń, mamy zamiar wykorzystać ten czas, jako kolejną okazję do dobrej rozrywki i poczucia klimatu Igrów! W celu budowania bezpieczeństwa Komitet Organizacyjny IGRY postanowił przenieść najważniejsze elementy naszego studenckiego święta do sieci.

DSC02051 (Large)

Po oficjalnym otwarciu rozmawialiśmy się z JM Rektorem Politechniki Śląskiej, a także z Przewodniczącym oraz Zastępcą Przewodniczącego Rady Uczelni. Rozmowy o czasach studiów jak zwykle przyniosły nam parę ciekawostek odnośnie młodych dusz zamkniętych w ciałach Władz Uczelni. Wiedzieliście, że Rektor ze wszystkich możliwych zawodów świata, przy wyborze zmiany profesji na jeden dzień, powiedział “Chciałbym być Studentem”?

DSC02001 (Large)
DSC02058 (Large)

Zwieńczeniem dnia okazał się Teleturniej 1 z 15! Znaczy… z 11… W sumie to prowadzący powiedział, że z 10… Niemniej! Przedstawiciele prawie każdego wydziału Politechniki Śląskiej wzięli udział w niesamowitym teleturnieju, w którym pojawiło się wiele pytań, nie tylko z zakresu ogólnego, ale i związanego z naszą Uczelnią. Planujemy dalszą kontynuację tego teleturnieju, dlatego każdy z Was może będzie mógł brać udział?

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział, serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji z dnia pierwszego, która dostępna jest na kanale Youtube Politechniki Śląskiej oraz na portalu Facebook na naszym fanpage’u IGRY.

Koniecznie śledźcie nas na naszych mediach społecznościowych: Facebook, Instagram oraz Youtube.

Autor zdjęć: Karolina Marszał

DSC01997 (Large)

P.S Pamiętajcie, iż czeka na Was do zdobycia #paczkaIGRY!