A A+ A++

#robimyIGRY dzień 5

KONCERTY!!!!

Naprawdę niesamowite i udane spotkania oraz transmisja, która biła rekordy popularności! 

Dzień rozpoczęliśmy, jak i podczas dwóch poprzednich transmisji od Dobry Dzień, Witom. Poranny cykl wiadomości okazał się świeżym elementem naszych nagrań, a regionalne akcenty zamknęły naszą krótką igrową serię.

Wypożyczalnia Planszówek również cieszyła się dużym zainteresowaniem studentów przez cały Tydzień Igrowy.

Po południu wreszcie nadszedł czas na koncerty! Na początku sceną zawładnął brokat! Pełną energii muzyką elektroniczną zachwyciła nas Maya Krav. Koncert pełen świateł i ruchu zbudował w nas przekonanie, że koniecznie trzeba udać się na występ Maji w czasach, kiedy będziemy mogli być w pełni legalną publicznością - przy dużej scenie!

Gdy Maya Krav, wśród domagających się bisów komentarzy na relacji opuszczała scenę, miał miejsce turniej Jaka To Melodia, w którym wzięła udział trójka studentów z akademika Strzecha. Chłopaki zmierzyli się w konkurencji rozpoznawania utworów w iście studenckiej wersji, gdyż zamiast grzybków musieli posłużyć się dłońmi i kawałkiem stołu. 

Do rozgrzanej publiczności przed monitorami komputerów wyskoczyli pełni pozytywnej energii zespół Wiewiórka na Drzewie. Chłopaki z Gliwic zdecydowanie wzbudzili w nas tęsknotę za klimatem stacjonarnych Igrów. 

I to już koniec Tygodnia Igrowego. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w takiej formie, o jakiej wszyscy marzymy!

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział, serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji z dnia piątego, która dostępna jest na kanale Youtube Politechniki Śląskiej oraz na portalu Facebook na naszym fanpage’u IGRY.

Koniecznie śledźcie nas na naszych mediach społecznościowych: FacebookInstagram oraz Youtube.

Autor zdjęć: Iga Niebylska

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie