Autor: Aleksandra Król     Publikacja: 31.05.2021

Zaproszenie do udziału w międzynarodowej wymianie - program PROM

Informujemy, że istniej jeszcze możliwość wzięcia udziału w programie wymiany międzynarodowej, w ramach którego mogą zostać sfinansowane staże w instytucjach naukowych i na uczelniach zagranicznych trwające od 5 do 30 dni.  Zakończenie realizacji programu jest przewidziane na 30.09.2021 r. Do tego czasu powinny zostać zakończone wszystkie wyjazdy w ramach programu.

W programie obowiązują następujące kryteria formalne dla kandydatów:

• status kandydata: doktorant lub nauczyciel akademicki,
  • wiek kandydata: poniżej 40 roku życia.

Program skierowany jest przede wszystkim do doktorantów, zachęcamy jednak wszystkich Państwa spełniających kryteria formalne do zgłaszania propozycji wyjazdu zagranicznego w ramach programu.

Propozycje i pytania prosimy składać na adres: Agata.Wajda@polsl.pl

Zachęcamy także do wizyty na naszej stronie, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o programie PROM.