Autor: Aleksandra Król     Publikacja: 09.09.2021     Aktualizacja: 16.11.2022

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór do kolejnej edycji programu Welcome to Poland.

Celem głównym programu jest umiędzynarodowienie polskich instytucji szkolnictwa wyższego i nauki poprzez finansowanie projektów związanych z:

• budowaniem potencjału Wnioskodawców w zakresie umiędzynarodowienia,
  • budowaniem potencjału w zakresie przyjmowania i obsługi zagranicznych studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i naukowej,
  • promowaniem Wnioskodawców na arenie międzynarodowej, w tym poprzez współpracę z zagranicznymi absolwentami.

Wnioski należy składać do 31.01.2023 r.

Długość trwania projektów to 12, 18 lub 24 miesiące, przy czym projekty powinny być zrealizowane w okresie między 1.06.2023 a 31.05.2025 r.

Każdy wnioskodawca w jednej edycji może złożyć maksymalnie 3 wnioski.

Kwota dofinansowania pojedynczego projektu wynosi od 100 tys. zł do 400 tys. zł.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie NAWA

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku w konkursie prosimy o kontakt z biurem CZP5 drogą mailową: czp5@polsl.pl lub telefoniczną: 32 237 18 92.