Autor: Aleksandra Król     Publikacja: 19.04.2021

Harmonogram konkursów 2021 w ramach Programu Erasmus+ 2021-2027

Komisja Europejska w dniu 25.03.2021 r. ogłosiła w ramach Programu Erasmus+ 2021-2027 Zaproszenie do składania wniosków 2021 – EAC/A01/2021. Nowy, odnowiony program dysponuje budżetem w wysokości 26,2 mld euro.

Zaproszenie do składania wniosków obejmuje 3 kluczowe akcje:
1. Mobilność edukacyjna osób,
2. Współpraca organizacji i instytucji,
3. Wsparcie rozwoju polityki i współpracy.

Najbliższe terminy składania wniosków (11 oraz 20 maja 2021r.)

Akcja kluczowa 1 – Mobilność edukacyjna osób:

• Mobilność osób w dziedzinie szkolnictwa wyższego (termin składania wniosków: 11 maja, godz. 12:00),
  • Mobilność osób w dziedzinach związanych z młodzieżą (termin składania wniosków: 11 maja, godz. 12:00).

Akcja kluczowa 2 – Współpraca organizacji i instytucji

• Partnerstwa w zakresie współpracy w dziedzinie kształcenia, szkolenia i młodzieży, z wyjątkiem partnerstw przedkładanych przez europejskie organizacje pozarządowe (termin składania wniosków: 20 maja, godz. 12:00),
  • Partnerstwa na małą skalę w dziedzinie kształcenia i szkolenia oraz młodzieży (termin składania wniosków: 20 maja, godz. 12:00).

Działanie Erasmus Mundus (termin składania wniosków: 20 maja, godz. 17:00).

Szczegółowy Harmonogram składania wniosków

Szczegółowe warunki zaproszenia do składania wniosków wraz z priorytetami można znaleźć w przewodniku po programie Erasmus+ na 2021 r.

Pełna treść Ogłoszenia