A A+ A++

Centrum Przemysłu 4.0 Politechniki Śląskiej na Targach Przemysłowych Hannover Messe 2022

Co nowego w 2022r? 

Grupa osób tworzących Centrum Przemysłu 4.0 Politechniki Śląskiej odwiedziła największe targi przemysłowe na świecie - Hannover Messe 2022.

Setki wystawców, kilkanaście hal wystawienniczych, międzynarodowe wystąpienia i przykłady zastosowania przełomowych technologii w przemyśle, a także interesujące dyskusje i spotkania – tak w skrócie można opisać wrażenia jakie robią te targi.Podczas pobytu na Hannover Messe 2022 przedstawiciele CP4.0 PŚ zapoznali się z przykładami zastosowań najnowszych technologii, badali trendy technologiczne i naukowe, odbyli kilkadziesiąt spotkań i dyskusji, uczestniczyli w konferencjach i pokazach. Bardzo cenne jest to, że duża część tych spotkań dotyczyła planów współpracy z podobnymi ośrodkami, działającymi w Niemczech i innych krajach.Więcej informacji na temat wizyty CP4.0 na Hannover Messe 2022 już w krótce. Relacje i sprawozdania zostaną przedstawione w Biuletynie Politechniki Śląskiej, na stronach Centrum Przemysłu 4.0, a także podczas spotkania POB5 w dniu 23.06.2022.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie