Na zielonej grafice widzimy narysowany biały zarys żarówki a powyżej na żółto jest napis zostań z nami
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 23.02.2022     Aktualizacja: 24.02.2022

Do 1 marca potrwa zimowa rekrutacja na PŚ

Na Politechnice Śląskiej trwa zimowa rekrutacja na studia II stopnia. Rejestracja na kierunki dysponujące wolnymi miejscami potrwa do 1 marca 2022 roku do godziny 6.59.

Na kandydatów czekają jeszcze wolne miejsce na niektórych kierunkach stacjonarnych i niestacjonarnych. Szczegółowy harmonogram naboru dostępny jest pod tym linkiem natomiast listę kierunków można znaleźć na stronie Rekrutacja zimowa na studia II stopnia 2021/2022 - ścieżka dla Polaków - IRK (polsl.pl)

Osoby, które nie posiadają polskiego obywatelstwa mogą rejestrować się w systemie DreamApply: https://apply.polsl.pl.

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie