Grafika rekrutacja do ESO
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 30.09.2021

Rekrutacja do organizacji ESO

Exchange Students Organisation -  jedyna organizacja Politechniki Śląskiej zajmująca się integracją studentów zagranicznych rozpoczyna rekrutację. Celem ESO jest wspieranie i promowanie mobilności w ramach międzynarodowych programów wymian studenckich.

Exchange Students Organisation to jedyna organizacja Politechniki Śląskiej zajmująca się integracją studentów zagranicznych odwiedzających Gliwice. Celem ESO jest wspieranie i promowanie mobilności w ramach międzynarodowych programów wymian studenckich. Zadania ESO to między innymi organizacja eventów dla studentów wymian (Pub Crawl, wycieczki, imprezy, gale itd.), pomoc studentom/uczestnikom wymiany w Polsce (m.in. za pomocą programu mentoringowego) oraz promocja naszego regionu i kraju.

Osoby, które będą współpracować z ESO mogą liczyć na to, że poznają ciekawych ludzi z całego świata, inne kultury i zwyczaje, poprawią swoje umiejętności językowe a także zyskają cenny wpis w swoim CV.

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się pod adresem esosutgliwice@gmail.com lub wziąć udział w Orientation Week w dniach 4-10.10.2021. Więcej informacji na FB  (1) Exchange Students Organisation - Rekrutacja | Facebook.