od 13-10-2023
do 13-10-2023
do 20:30
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 12.10.2023 Aktualizacja: 12.10.2023

Turniej gry "Wsiąść do pociągu"

Z okazji Dnia Gier Planszowych, Centrum Kształcenia Ustawicznego - filia PŚ w Rybniku oraz Winged Souls zapraszają na Turniej gry "Wsiąść do pociągu".

Turniej odbędzie się podczas cotygodniowych spotkań planszówkowych "Pociąg do gier", które odbywają się na Dworcu Kolejowym w Wodzisławiu Śląskim.

Turniej odbędzie się w piątek 13 października o godzinie 17.30 i będzie się odbywał w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do lat 11 i powyżej lat 11.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

1 z 1

Brak wpisów