Autor: System Publikacja: 02.02.2021

Aplikuj na stypendium ICon SGroup

Rusza nabór do programu krótkiej mobilności dla pracowników akademickich i administracyjnych InterContinental Academic Exchange Programme. Projekt wspiera promowanie i współpracę pomiędzy zagranicznymi partnerami a siecią akademicką SGroup, której członkiem jest Politechnika Śląska.

W skład partnerstwa ICon na rok 2021 wchodzą uniwersytety członkowskie SGroup po stronie europejskiej oraz instytucje z Ameryki Łacińskiej (członkowie Grupo Montevideo Association), Chin i Afryki. Wybranym kandydatom zostanie przyznanych w sumie 14 grantów (6 dla Ameryki Łacińskiej, 6 dla Chin i 2 dla Afryki), każdy w wysokości 1000 euro, na wizytę studyjną w dowolnej instytucji partnerskiej we wskazanym regionie. Instytucja przyjmująca musi reprezentować standardy jakości i wartości właściwe dla członków sieci SGroup, w tym ofertę studiów wyższych na 3 poziomach (undergraduate, postgraduate, doctoral).

Nabór aplikacji na stypendia jest prowadzony w trybie ciągłym do wykorzystania środków przypadających na każda uczelnię członkowską. Nie określono terminu składania wniosków, z wyjątkiem wymogu, iż wymian musi odbyć się w 2021 r. oraz że stypendia będą przyznawane na zasadzie kolejności zgłoszeń, jeżeli zostaną zatwierdzone przez komisję rekrutacyjną. Rozpatrywane będą tylko trzy kandydatury z każdej uczelni (jedna do Ameryki Łacińskiej, jedna do Chin i jedna do Afryki).

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej SGroup.

Przewodnik i formularz aplikacyjny dla kandydatów.

Pokaż wszystkie

Przestrzeganie obowiązkowych zasad podczas epidemii

2021-02-04 00:54:34
2021-03-02 13:05:30

Narodowy program publikacji naukowych Springer 2020

2020-08-13 07:48:00
2023-07-14 09:42:19
13.08.2020

Targi KOMPOZYT-EXPO w Krakowie

Wideo może być bardzo pomocne w przedstawieniu swojego punktu widzenia.

2020-08-13 07:46:51
2021-02-04 00:49:58