od 26-05-2021
Autor: Jacek Staszkiewicz Publikacja: 21.05.2021 Aktualizacja: 21.05.2021

Zapraszamy na wykład z cyklu: Spotkania z Przemysłem

Szanowni Państwo,

Firma STRABAG we współpracy z Wydziałem Budownictwa Politechniki Śląskiej w ramach „Cyklu Spotkań z Przemysłem” dedykowanego Studentom Wydziału Budownictwa zaprasza dnia 26 maja 2021 roku o godzinie 9.45 na wykład Pana Michała Ruszczaka – Dyrektora Technicznego Zentrale Technik – Centralnego Biura Technicznego STRABAG.

Spotkanie odbędzie się w trybie zdalnym na platformie ZOOM.us. Przewidywany czas wykładu to ok. 60 min (+ 15 min. pytania uczestników).

Osoby zainteresowane mogą uzyskać dane do logowania pisząc email na adres: tomasz.krykowski@polsl.pl

Temat:
Układy stropowe o konstrukcji z betonu zbrojonego: procedury projektowe, trendy w statyce w oparciu o doświadczenia biura Projektowego Zentrale Technik Polska

Mgr inż. Michał Ruszczak
Kierownik Grupy Zentrale Technik